Massaaži liigid

Ravimassaaž- Kui sul on probleeme selja-, turja-, kaela- või pea kuklaosa valudega, siis on see massaažiliik just sinu jaoks. Pinges olevad lihased pärsivad verevarustust ja lümfiringet (ehk kehv hapnikuvarustus ning jääkainete kuhjumine organismis), mille tulemusena võivad tekkida kroonilised pea- ja seljavalud. Igasugune krooniline valu põhjustab ajus muutusi, ajurakkude hävimist ja keemiliste ainete tekkimist, mille mõjul inimene masendub ja tekib stress. Kurb, stressis ja sellest tulenevalt madala enesehinnanguga inimene ei ole aga töiselt tegus ega eraelus õnnelik inimene. Ilusad ja kallid asjad, mida endale ostame, ei anna seda heaolutunnet, mida saab heast füüsilisest vormist. Antud ravimassaaži käigus keskendume lokaalselt kindlale piirkonnale, toimuv lihastöötlus võib olla vastavalt vajadusele küllaltki intensiivne, kasutame erinevaid massaaživõtteid (lihaste süvatöötluseni välja) ning lihasvenitusi. Ühe seansi pikkuseks on kuni 45 minutit, mille käigus on võimalik saada ka informatsiooni individuaalsete harjutuste tegemiseks.

an imageKlassikaline massaaž - Klassikaline massaaž on kõige traditsioonilisem ja levinum massaažiliik, mis baseerub rootsi massaažil. Seda tehakse nii õliga kui ka kuivalt. Vastavalt kliendi soovile ja vajadustele võib teha nii kogu keha massaaži kui ka erinevatele kehaosadele. Klassikaline massaaž aktiviseerib eelkõige vere- ja lümfiringet, ergutab ainevahetust, vähendab pea- ja lihasvalusid. Massaaži tulemusel suureneb organismi vastupanuvõime haigustele. Massaaž mõjub lõõgastavalt nii vaimse kui ka füüsilise ülepinge korral.

Aroomimassaaž - Aroomimassaaž on eeterlike õlidega teostatav leebe massaaž. Sobib nii lõõgastuseks kui raviefekti saavutamiseks. Sujuvad, silitavad-venitavad massaaživõtted aitavad aroomiõlidel imenduda, mõju saabub alles järgmisel - ülejärgmisel päeval.
Massaaži eesmärgiks on organismi "harmoniseerida", aitamaks kaasa kogu keha ja vaimu tasakaalu saavutamisele.

Tselluliidimassaaž - Spetsiaalsete massaaživõtetega ja vajadusel eeterlike õlide abiga taastatakse probleemse piirkonna naha elastsus, ainevahetus ja elvadatakse vereringet. Kauni tulemuse saavutamiseks on vajalik läbida pikem ravikuur. Sobib ka profülaktilisel eesmärgil vältimaks rasvaladestuste tekkimist.


Tai massaaž - Tai massaaž on rahulik, hingamise rütmis teostatav massaažiliik, parandab lihaste elastsust, liigeste liikuvust ja vabastab vaimsest pingest. Kindlate tugevate vajutuste ja venituste abil vabastatakse blokeeritud energia ja tasakaalustatakse hinge, keha, mõtete ja tunnete vaheline koostöö. Seda massaaži liiki nimetatakse ka "laisa inimese joogaks". NB! tai massaaži teostatakse spetsiaalsel matil ja läbi riiete, nii et võta kaasa vabat liikumist võimaldavad riided/dressid.


Spordimassaaž - Spordimassaaž on treeningsüsteemi koostisosa ja seda rakendatakse sportlase füüsilise täisustamise eesmärgil. Massaaž on efektiivne nii võistlusteks ettevalmistumisel kui ka väsimusega võitlemiseks. Spordimassaaž kujutab endast spetsiaalsete võtete kompleksi, mis tõstavad sportlikku töövõimet, valmistavad sportlase ette kestvaks aktiivseks lihastööks ja kiirendavad taastumisprotsesse.

Meemassaaž - Meemassaaž on pärit Tiibetist. Mett kasutatakse eelkõige kleepainena, et tekitada nakkumine massööri käe ja patsiendi keha vahel. Meemassaaž kiirendab verevarustust masseeritavas piirkonnas, tekitades kauakestva hüpereemia. Läbi naha jõuavad organismi ka mee tuntud tervendavad toimed. Meemassaaži kasutatakse edukalt lihaspingete, külmetushaiguste, vaimse pinge, tselluliidi ja krooniliste liigesprobleemide raviks. Meemassaaž on ainuke massaaž, millega on ravitud päikesepõletust.
Kahjuks ei sobi antud massaaž mee allergikutele ega tiheda karvakattega inimestele. Masseeritav peab olema puhas, kreemitamata.


Laavakivi massaaž - Väga populaarne eriti meie kliimavöötmes (sügisel ja talvel) kuumade laavakividega teostatav massaaž. Teostatakse kuumade kividega ja kasutatakse erilisi õlisegusid. Laavakivid asetatakse energiakeskustele (tšakratele), mille tulemusel toimub energiapunktide avanemine ja organismi mõjutamine energeetilisel tasemel. Laavakivi massaaž laeb energiaga, pärast seanssi tunnete tulvavat eluenergiat.


tel: 56 935 606

Sõbrad