Kinesioteip

Kinesioteip on mõeldud igas vanuses kõigile aktiivsetele inimestele kogu maailmas, kes võtavad oma tervishoidu tõsiselt ja kes keelduvad lõpetama treeninguid, mänge või elamast aktiivset elu väikese või mõõduka valu korral.

Kinesioteipi saab kasutada tavaliste vigastuste ravis ja ennetuses.  Kinesioloogiline teip on väga tõhus pakkudes valu leevendust, stabiilsust ja toetust, ning kiiremat taastumist vigastatud või haigetele piirkondadele, piiramata liikumisraadiust ning tekitamata ärritustunnet nahal.

Kinesioloogilise Teibi mõjud

- Aitab ravida spordivigastusi ja vähendada üldist lihasvalu.
- Soodustab head vereringlust ja paranemist.
- Toestab lihaseid/liigeseid liikumisulatust piiramata.
- Aitab ennetada vigastusi, lihaste väsimust ja krampide teket.
- Suurendab jõudlust, alandab põletikku ja turset.
- Kiirendab ülekoormatud lihaste paranemist.
- Aitab taastada lihase pikkust, jõudu, toonust ja korrigeerida rühti.
- Laseb sportimist jätkata, juhul kui vigastus seda pärsib

NB! Kinesioteip sobib kõigile!!!

Kuidas Kinesioteip töötab?

Kui lihas on põletikuline, paistes või jäik on naha ja lihaste vaheline ruum kokku surutud, mille tulemuseks on ahenemine ja ummistused lümfisüsteemi vedeliku ja vereringe voolus. See tekitab surve valu retseptoritele mis asuvad naha ja lihaste vahelises ruumis, mis omakorda tekitavad ajus ebamugavustunde signaali. Tulemuseks on valu kahjustatud piirkonnas.

Kui te venitate nahka mõjutatavas piirkonnas enne Kinesioteibi paigaldamist, moodustuvad teibitud alal kortsud, need on näha kui teibitud piirkond viia tagasi neutraalsesse asendisse. Kinesioteibi moodustatud kortsude mõju on oluline, kuna see tõstab nahka, tekitades rohkem ruumi lümfi-ja vereringele. Seetõttu saab tõhusalt stimuleerida lümfidrenaaži ja vereringet kahjustatud piirkonnas läbi teibi paigaldamise.

Läbi lümfi- ja vereringe liikumise parendamisele väheneb nahaaluste kudede vaheline hõõrdumine. Valu on väiksem, sest surve valu retseptoritele on vähenenud. Tulemuseks on vähenenud lihaste väsimus, suurenenud liikuvuse ulatus ja parema kvaliteediga lihaste kontraktsioon.     

tel: 56 935 606

Sõbrad